Oferty zagranicznych grantów i stypendiów (EURAXESS Polska)

Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą zagranicznych grantów i stypendiów dla naukowców i doktorantów opublikowaną przez EURAXESS Polska.

EURAXESS Polska jest prowadzona w ramach Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA). Jej celem jest wspieranie mobilności międzynarodowej i rozwoju kariery naukowców. Na stronie EURAXESS Polska każdego miesiąca aktualizowana jest baza ofert z zagranicznymi grantami i stypendiami dostępnymi dla doktorantów i pracowników naukowych. Oferty pochodzą z różnych instytucji i organizacji krajowych i zagranicznych z całego świata i dotyczą wszystkich dziedzin nauki. Informacje są również dostępne w języku angielskim.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.euraxess.pl/pl/poland/praca-granty. Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia strony Działu Wymiany i Współpracy Międzynarodowej UJK i możliwościach stypendialnych Programu Erasmus +. Szczegółowe informacje pod linkiem: https://erasmus.ujk.edu.pl/rekrutacja-juz-trwa-wyjedz-na-studia-lub-praktyki-w-ramach-programu-erasmus/