Targi Edukacji i Pracy w Radomsku – „Zaplanuj swoją przyszłość”.

W Radomsku odbyły się X Powiatowe Targi Edukacji i Pracy „Zaplanuj swoją przyszłość!”. Gospodarzem wydarzenia było II Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Radomsku . W czasie wydarzenia stoisko Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach przeżywało prawdziwe oblężenie! Tegoroczni maturzyści zapoznawali się z bogatą ofertą kształcenia uniwersytetu, zadawali pytania dotyczące infrastruktury wydziałów i studiowania w Kielcach. Byli też ciekawi kadry dydaktycznej, wyjazdów zagranicznych w ramach programu Erasmus+, a nawet dalszej ścieżki rozwoju w Szkole Doktorskiej UJK.
Szkołę Doktorską UJK reprezentował Pan Damian Kozłowski, Doktorant z Sekcji Humanistycznej, który przygotowuje rozprawę doktorską w dyscyplinie historia. Dziękujemy Panie Damianie.