Inauguracja roku akademickiego 2023/2024 w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

Szkoła Doktorska Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach uroczyście zainaugurowała rok akademicki 2023/2024.

Kształcenie rozpoczęło 29 doktorantów.

W związku z dołączeniem do Szkoły Doktorskiej nowych dyscyplin, w tym utworzeniem nowej Sekcji Sztuki, uroczystość uświetnił koncert fortepianowy pt. „Musical Postcard from Hollywood – Suita muzyczna z filmu Mutiny on the Bounty” w wykonaniu Pana Profesora Andrzeja Ślązaka.

Dyplom doktorski w dyscyplinie nauk o zdrowiu odebrał ponadto pierwszy absolwent Szkoły Doktorskiej – Pan Doktor Tomasz Sikorski.

Dyrektor Szkoły Doktorskiej wręczył dyplomy za działalność na rzecz społecznej odpowiedzialności nauki wyróżnionym Doktorantkom i Doktorantom. Wśród wyróżnionych znaleźli się:

1. mgr Kamila Fortunka (Collegium Medicum)
  2. mgr Grzegorz Witkowski (Collegium Medicum)
  3. mgr Wiktoria Krakowiak (Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych)
  4. mgr Anita Jagun (Wydział Humanistyczny)
  5. mgr Monika Żelazna (Wydział Humanistyczny)
  6. mgr Kamil Kiełek (Wydział Prawa i Nauk Społecznych)
  7. mgr Magdalena Łukawska-Malicka (Wydział Prawa i Nauk Społecznych)
  8. mgr Kinga Mozgiel-Wiecha (Wydział Prawa i Nauk Społecznych)

Album z inauguracji jest dostępny tutaj: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=UniwersytetJanaKochanowskiegowKielcach&set=a.845631734234336