Dni Jakości Kształcenia 2023

W dniach 24-25 kwietnia 2023 roku na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach obchodzone były Dni Jakości Kształcenia. Hasłem przewodnim tegorocznej, ósmej już edycji święta jakości było:

„BE S-SUKCES M-MŁODOŚĆ A-AMBICJA R-ROZWÓJ T-TY, TU, TERAZ! WITH UJK”.

W ramach jego obchodów w specjalnym panelu mieli okazję zaprezentować się również przedstawiciele Szkoły Doktorskiej UJK.

Dyrektor Szkoły prof. dr hab. Francesco Giacosa przybliżył najnowsze zmiany dotyczące kształcenia doktorantów, związane m.in. z faktem rozszerzenia działalności Szkoły o kolejnych 5 dyscyplin od roku akademickiego 2023/2024.

O swoich doświadczeniach naukowych i badaniach opowiedziały Doktorantki: mgr Magdalena Łukawska-Malicka, mgr Angelika Lewandowska, mgr Izabela Oleś, mgr Wiktoria Krakowiak, mgr Monika Żelazna oraz mgr Dominika Jaskólska.

Wystąpienia panelu Szkoły Doktorskiej podsumowała prof. UJK dr hab. Lidia Michalska-Bracha – Zastępca Dyrektora Szkoły Doktorskiej.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom wydarzenia za zaproszenie a Gościom za liczne przybycie oraz aktywne uczestnictwo.